adres: 41-400 Mysłowice, ul. Katowicka 26tel: 32 222 82 08

Stomatologia zachowawcza i estetyczna - stomatologia

powrót
stomatologia zachowawcza, dentysta

Stomatologia zachowawcza zajmuje się profilaktyką próchnicy zębów oraz leczeniem powstałych ubytków próchniczych. Uzupełnieniem profilaktyki i leczenia są zabiegi z dziedziny endodoncji oraz stomatologii estetycznej. Endodoncja specjalizuje się w leczeniu kanałowym zębów, zaś stomatologia estetyczna koncentruje się na zdrowym wyglądzie i dobrej prezencji uzębienia.

Naszym Pacjentom oferujemy bezbolesne leczenie ubytków w znieczuleniu The Wand oraz Quick Sleeper. The Wand to innowacyjny system podawania znieczuleń, który w sposób bezbolesny dozuje środek znieczulający. Atutem tego rozwiązania jest bezpieczeństwo wynikające z komputerowej kontroli procesu znieczulenia oraz brak odczucia „odrętwienia” twarzy, które towarzyszy tradycyjnym metodom znieczulania. Quck Sleeper to rozwiązanie umożliwiające podawanie środka znieczulającego bezpośrednio do kości gąbczastej, która otacza zęby. Zaletami tego systemu są natychmiastowe działanie znieczulenia, możliwość znieczulenia od 2 do 6 zębów przy jednorazowym wstrzyknięciu środka znieczulającego oraz brak typowych dla tradycyjnych metod objawów odrętwienia.

Obok standardowych usług związanych z profilaktyką oraz leczeniem zębów oferujemy szeroką gamę usług z zakresu stomatologii estetycznej, w tym profesjonalne i bezpieczne wybielanie zębów. Ponadto, jako jeden z nielicznych gabinetów stomatologicznych w kraju nasze Centrum oferuje pacjentom możliwość usunięcia złamanych narzędzi z kanału korzeniowego przy użyciu mikroskopu. Zabieg ten wymaga doświadczenia, ogromnej precyzji oraz profesjonalnego sprzętu.

stomatologia zachowawcza, dentysta

powrót